Profil

    Bursa ,Türkiye’de bulunan Enderun Sağım Sistemleri ve Tarım Makinaları Ltd. Şti ; 2010 yılında üretimine Milkmach adı altında start vermiştir. Modern üretim teknolojileri , üstün yetenekli çalışanları ve müşteri isteklerine esnekliği sayesinde kapasitesi ve üretim yeterliliği günden güne artmaktadır. Daha önce yukarıda sözü geçen ve Türkiye için üretimin kalbi olan Bursa müşteri ya da partnerlerimizin isteklerini yerine getirebilmemiz adına bize bütün avantajları sağlamaktadır. Mobil Süt Sağım Makinalarından farklı olarak NOSAB olarak bilinen Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’ndeki üretim tesisimizde Sabit Süt Sağım Sistemleri de üretmekteyiz.

    Daha önce belirtildiği gibi esnekliğimiz bizi sonu olmayan bir yenilikçiliğe ve iş ortaklarımıza hızlı dönüşler yapmaya itmiştir.

    Yıllar içinde oluşan tecrübe bize 2011 yılından itibaren ürünlerimizi ihraç etme fikri vermiştir.

    İç ve Dış pazarın her birine odaklı olarak , kendimizi yüksek kaliteye ve üst düzey müşteri memnuniyetine adamış bulunmaktayız.
    İş yapış temellerimiz TSE ve CE sertifikalı bir firma olarak ürettiğimizin arkasında durmaya dayanır.

    Kendini adamış personelimiz ve yönetim kadromuzla , sizin hizmetinizde olmaktan ya da en azından bir kahve içerek gelecek vaat eden ve meyvesi bol bir ticari birlikteliği konuşmaktan sonsuz mutluluk duyacağız.

Misyonumuz
  • Müşteri beklentilerini yüksek esneklikle karşılamak.
  • Son teknolojileri takip etmek
  • Müşterilerimizin hayatına değer katmak
  • Sürekli Gelişim
  • Kusursuz Satış Sonrası Servisi
  •  Uygun fiyatlara hızlı üretim
Değerlerimiz
    Yenilikçilik , Dürüstlük , Güvenilirlik , Müşteri  Odaklı Yaklaşım , Yüksek Kalite , Kararlılık , Esneklik ve Takım Çalışması
Vizyonumuz
    Doğa dostu bir firma olup iç pazarda konumumuzu daha da güçlendirmek ; dış pazarda iyi tanınan bir üretici olmak.